|
Fam. Drenth
18-05-2010
|
Hemelvaartweekend
Op aanraden van mijn collega hebben wij het Hemelvaartweekend doorgebracht in een prachtige (spiksplinternieuwe?) stacaravan op la Clusure. We hebben genoten. De camping is zeer gemoedelijk en vriendelijk, allemaal aardige en behulpzame medewerkers. Er worden leuke dingen georganiseerd zoals de roofvogelshow, en de medewerkers van het animatieteam doen het ook erg goed!
Het was voor ons de eerste keer dat we in de Ardennen waren, prachtige omgeving en heel veel moois te zien en te doen waarvoor we echt niet lang in de auto hoefden te zitten vanaf de camping. Ideaal!
|
|
|
|
Fam. Mens
13-05-2010
|
Fijne vakantie!
Goedemiddag dames en heren van Parc Laclusure,
Wij hebben afgelopen week met een grote groep op jullie camping gestaan. Ik wilde bij ons vertrek bij de receptie nog aangeven hoe onze ervaringen zijn geweest, maar omdat we de weg blokkeerden met onze caravan moesten we snel vertrekken.
Ik wilde even zeggen dat wij het onwijs naar ons zin hebben gehad op jullie camping. Alle faciliteiten waren goed, mooi schoon sanitair, winkel assortiment prima, heerlijk gegeten in jullie restaurant.
En wat een geweldig animatieteam hebben jullie. Onze kinderen hebben nog nooit aan zoveel dingen meegedaan, maar het was dan ook allemaal zeer professioneel in elkaar gezet. Zelfs de ouders hebben met heel veel plezier de laatste avond aan het grote chaosspel meegedaan. Super!!
En wat een top personeel, iedereen zei vriendelijk gedag en zelfs toen we voor een gesloten receptie stonden, werden we nog geholpen door een personeelslid die toevallig langs liep. Ze kunnen ook net doen of hun neus bloed, maar nee hoor er werd netjes wat voor ons geregeld.
We komen zeker een keer terug, en dan het liefst een paar graden warmer, zodat we ook nog het zwembad en het riviertje kunnen uittesten.
Bedankt voor een leuke vakantie.
Vriendelijke groeten,
Familie Mens
|
|
|
|
Martine
11-05-2010
|
Campinggasten.
Hee tieners,
Ik wil even zeggen dat dit echt een leuke Camping is. Echt ik heb een hele leuke vakantie gehad en er zijn echt super veel andere jongeren dus elke avond kampvuur met een hele groep. Dus zeker voor tieners is deze camping echt een aanrader. Maar ook voor jongere kinderen is er animatie.
Het enige nadeel was dat je aan twee weken niet genoeg had.
Groetjes.
|
|
|
|
maurice veronique,jim en sam
03-05-2010
|
heerlijk weekend top verzorgd!
Even een lang weekend er op uit. Alles was top verzorgd, het personeel was vriendelijk, in het restaurant moest het personeel nog aan elkaar en de kaart wennen. Die diepvries pizza's kunnen jullie ook in het restaurant fabriceren dat hoeft niet in een apart restaurant en probeer eens verse te bakken? Genoeg animatie voor de kids. Iedereen kan zich hier goed vermaken en er liggen genoeg leuke en gezellige dorpen eromheen.
tot de volgende keer!
|
|
|
|
fam vd heijden
30-04-2010
|
vissen op la clusure
hallo wij gaan op 6 augustus naar deze camping voor 1 week wij zijn wel echte visliefhebbers weet iemand of dat daar ergens goed kan en wat vang je er? waar haal je evt vergunning?
verder lijkt me het een erg mooie camping wij hebben 2 kinderen van 13 en 10.
hoop reactie te krijgen !
gr fam vd heijden veldhoven
|
|
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
|
|
Stefan en Paulien
21-04-2010
|
Topweekend!
Wij hebben vorige week een heerlijke vakantie gehad bij jullie! Mooi weer, mooie omgeving, mooie stacaravan, helemaal top! Ook de service op het park was super! Wij komen zeker nog een keer!
|
|
|
|
kelly
04-04-2010
|
PLC 2008
Ik ben kelly ben nu bijna 15 jaar
Ik was op PlC in de zomer van 2008
het was egt een top 3 weken!
niet altijd even mooi weer maar dat hangt er natuurlijk vanaf gewoon echt super naar m'n zin
en elke avond lekker gesellig kampvuur of dollen in de rivier of bij het zwembad altijd wel wat te doen en zeker een top camping voor tieners!
groetjes, kelly.
|
|
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
|
|
Frank Meels
10-03-2010
|
Wintertrail 2010
Bij deze even een bedankt berichtje n.a.v. van ons verblijf op jullie fijne camping.
De spijlbussen.nl Winter Trail 2010 is ernorm geslaagd mede dankzij de beschikking over jullie fasciliteiten. Met name de vloerverwarming in het sanitair werd enorm gewaardeerd.
Feedback van deelnemers in de vorm van tekst, foto's en filmpjes van de belevenissen van afgelopen weekend is hier te vinden: http://www.spijlbussen.nl/smf/index.php/topic,4154.0.html
Als we besluiten om in de toekomst nogmaals met een stel busjes de Ardennen in te duiken zullen we zeker op zoek gaan naar nieuwe routes maar deze camping zeker in het achterhoofd houden.
Groet,
Frank Meels
Stephan Spruyt
|
|
|
|
Leo en Anneke uit Zoetermeer
15-02-2010
|
reünie Jordanië
Samen met nog een paar echtparen waarmee we 3 maanden geleden naar Jordanië geweest zijn, het Valentijnsarrangement geboekt met verblijf in een bungalet. Is ons erg goed bevallen. Je wordt er vriendelijk ontvangen, de kwaliteit van alles is zeer goed. Een aanrader.
|
|
|
|
fam hagen gerard en ria
10-02-2010
|
winterslaap
we zijn weer naar parc la clusure geweest
van 07-01 2010 tot 14-01 2010
eigenlijk veel te kort, maar het was weer grandioos.veel sneeuw en mooie winterse plaatjes
over de prijs en de gast vrijheid hoef ik niks meer te zeggen, een toppertje een 10 plus
wat een lieve mensen zijn daar zeg. alles tot in de puntjes verzorgd. de rust prachtige omgeving en natuur, alles op z,n plaats. ook de bungalenes
een toppertje, we komen er al van af 1998,ook de sanitaire voorzieningen perfeckt.ook het zwembad
en het resturant, geen woorden maar DADEN
echt, voor even er lekker uit, is deze camping een echte aanrader. luxemburg frankrijk alles op een steenworp dicht bij. we missen en hebben al heinwee naar deze zeer mooie camping
iedereen van de receptie tot medewerkers
hartellijk BEDANKT voor alles
vgr gerard en ria fam hagen uit den-haag
tot spoedig
|
|
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
|